Online Sertifika Programları

Ebru Şinik Wellbeing Seminerleri
Biyointegratif Nefes Terapisti Temel Eğitimi

Biyointegratif Nefes Terapisti Temel Eğitimi

Sizleri Yrd. Doç. Dr. Ömer Önder ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik liderliğinde, Solunum Sistemini doğru kullanarak "Bütünsel Sağlık ve İyilik halinizi" nasıl yükseltebileceğinizi bu eşsiz müfredat eşliğinde keşfetmeye davet ediyoruz. Solunum Sisteminizin püf noktalarını ve Nefes Egzersizlerinin mucizelerini deneyimlemeye hazırlanın.

Devamı...
Biyointegratif Nefes Terapisti İleri Seviye Eğitimi

Biyointegratif Nefes Terapisti İleri Seviye Eğitimi

Doktor Ömer Önder ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik ile Biyointegratif Nefes Terapisti Sertifika Programı İleri Seviye Eğitimine, Temel Eğitimi tamamlayan ve sertifikasını alan öğrenciler katılabilirler.

Devamı...
Gedik Üniversitesi Wellbeing Eğitmenliği Temel Eğitimi

Wellbeing Uzmanlığı Temel Eğitimi

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru ŞİNİK'den online olarak alacağınız eğitimle, WELLBEING EĞİTMENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ sertifikasına sahip olacak, hareketli ve bir o kadar da  zevkli olan geleceğin mesleğine sahip olacaksınız. 

Devamı...
Gedik Üniversitesi Wellbeing Eğitmenliği Temel Eğitimi

Wellbeing Uzmanlığı İleri Seviye Eğitimi

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru ŞİNİK'den online olarak alacağınız eğitimle, WELLBEING UZMANI sertifikasına sahip olarak dünyada hızla yükselen trend olan bu mesleğe sahip olacaksınız.

Devamı...
Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit ile Ayurvedik Yoga Terapist Temel Eğitimi

Ayurvedik Yoga Terapi Online Temel Eğitimi

Toplam 60 saat online interaktif Temel ve Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı, ülkemizde kendi konularında iki uzman olan Wellbeing Uzmanı ve Ayurveda Eğitmeni Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamı...
Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit ile Ayurvedik Yoga Terapist Eğitimi

Ayurvedik Yoga Terapist Sertifika Programı Uzmanlık Eğitimi

Toplam 60 saat online interaktif Temel ve Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı, ülkemizde kendi konularında iki uzman olan Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik ve Doktor Neslihan İskit tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamı...