YÜKSELEN ÇAĞ

WELLBEING AKADEMİ

Yükselen Çağ Wellbeing Akademi

Yükselen Çağ Wellbeing Akademi, Wellbeing Uzmanı & Ayurveda Eğitmeni Ebru Şinik tarafından 2012 yılında, bireysel ve toplumsal sağlık, mutluluk ve farkındalık halinin yükselmesi temel amacıyla kurulmuştur.

Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi’nin kuruluş amacını şöyle özetlemektedir;

"Hayatlarımızı daha huzurlu, daha sağlıklı, daha mutlu ve tatminkar bir şekilde yaşamamıza destek veren, modern tıp ile sentezlenmiş binlerce yıllık Ayurvedik Koruyucu Tıp Protokollerini günlük rutinimize kolaylıkla ekleyerek, yaşam kalitemizin yükselmesini sağlamak."

Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ana faaliyetleri Kurumsal Wellbeing Eğitimleri ve yeni çağ tıp yaklaşımına destek veren Mesleki Sertifika Programlarıdır.

Gedik Üniversitesi onaylı 4 farklı uzmanlık alanında Mesleki Sertifika Programı gerçekleştiren Akademi eğitmenlerimiz ülkemizde konusunda lider bir akademik kadrodan oluşmaktadır.

Her yıl Eylül ayında başlayan ve ortalama 8 ay boyunca, haftalık online interaktif dersler olarak devam eden Mesleki Uzmanlık Programlarımız aşağıda sıralanmıştır;

  • I. Wellbeing Uzmanlığı Sertifika Programı
  • II. Biyointegratif Nefes Terapisti Sertifika Programı
  • III. Wellaging ve Egzersiz Beslenmesi & Takviyeleri Koçu Sertifika Programı
  • IV. Ayurvedik Yoga Terapist Sertifika Programı

Akademimiz, aynı zamanda Wellbeing Derneği kurucu üyelerinden olup, ayrıca Ayurveda, Yoga ve Koruyucu Tıp konularında uluslararası saygınlığı olan, dünyaca ünlü hoca ve doktorlar ile zaman zaman seminer, workshop ve muhtelif etkinlikler düzenlenmektedir.

Akademimiz Mesleki Sertifika Programları ve Kurumsal Wellbeing Eğitimleri faaliyetlerinin yanısıra, 2023 yılında Ebru Şinik tarafından lanse edilen Daily Wellbeing ürünlerinin geliştirilmesinde know-how olarak aktif rol almış olup, ülkemizin ilk ve tek Bünye Dengeleyici Ayurvedik Günlük Rutin ve Kişisel Bakım Ürünlerine imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Daily Wellbeing markası, ürün skalası ile Ayurveda’nın Koruyucu Tıp Protokollerini günlük hayatınıza kolaylıkla entegre etmek üzere üretilmiş olup, ülkemizde ilk defa bu geniş yelpazede üretilen birbirini tamamlayıcı Beden & Zihin Tıbbı ürünleridir.

Gündelik Rutinler dönüşümün en güçlü anahtarlarıdır.

Yükselen Çağ Wellbeing Akademi sertifika programlarımız ve diğer faaliyetlerimizle ilgili detaylı bilgi için; Eğitim Müdürlüğümüz ile aşağıdaki e-posta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen tıklayınız; bilgi@yukselencag.com