Ebru Şinik | Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni, Bütünsel Sağlık Yazarı | Chopra Teacher

EBRU ŞİNİK

WELLBEING UZMANI, AYURVEDA EĞİTMENİ

EBRU ŞİNİK | Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni, Bütünsel Sağlık Yazarı | Chopra Teacher

Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Daily Wellbeing markasının kurucusu olup, aynı zamanda Wellbeing Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden - Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi olan Şinik, California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını;

Hayatlarımızı daha sağlıklı, enerjik, huzurlu, mutlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır.

diye özetlemektedir.

Gedik Üniversitesi çatısı altında Avrupa’daki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Beden & Zihin Tıbbı çerçevesinde Daily Wellbeing markasıyla ayurvedik ürünler geliştirmektedir.

Mercedes-Benz’in She’s Mercedes projesinde Wellbeing Elçiliğini temsil eden Şinik, "İyi Ol, Mutlu Ol" sloganı çerçevesinde "Kurumsal Wellbeing ve Grup Sertifika Programları" yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim & bilimsel bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

"Genleriniz Kaderiniz Değildir", "Nefeste Saklı Hayat" ve "Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri" isimli üç kitabı, yıllık "Wellbeing Ajandası" ve "Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri" isimli eğitim DVD’si bulunan Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi çatısı altında Wellbeing Uzmanı, Ayurvedik Yoga Terapist, Biyointegratif Nefes Terapisti ve Wellaging ve Egzersiz Beslenmesi Koçu ünvanlı dört farklı meslek edindirme sertifika programını yürütmekte ve Kurumsal Wellbeing ve İş & Yaşam Dengesi konularında şirketlere ve markalara eğitim ve danışmanlıklar vermektedir.

 

Basında kullanılacak yüksek çözünürlüklü fotoğrafları indirmek için lütfen bu linke tıklayınız.

 

Sertifika Programlarımız ve Kurumsal Wellbeing Hizmetlerimize,

aşağıdaki web sitelerimizden ulaşabilirsiniz;