Kurumsal Wellbeing

Ebru Şinik Wellbeing Seminerleri

Çalışanlarınız stres ve belirsizlikler nedeniyle odaklanma, çözüm üretme, iletişim ve şirket aidiyet hissinde etkin sorunlar mı yaşıyor?

Modern ve hızlı hayatın yarattığı stres ve düzensiz beslenme sonucu oluşan kronik ağrılar, sürekli yorgunluk hissi, aşırı sinirlilik hali ve uykusuzluk neticesinde artan personel devamsızlıkları şirket maliyetlerinizi mi yükseltiyor?

Çalışanlarınıza üretken ve başarılı olmaları için gerekli olan ilham, enerji ve motivasyonu sağlayan, karlılığı ve verimliliği artıran Bütünsel Sağlık Çözümlerini iş süreçlerinize dahil etmek ister misiniz?

"Stres Yönetimi, Enerji, Yaratıcılık ve Verimliliği Artırma ile Bütünsel Sağlık ve Zindelik Halinin Yükseltilmesi" ana amaçlı olarak özellikle yoğun iş temposu düşünülerek kurumlar için özel olarak geliştirilen eğitim paketlerimiz, entellektüel öğrenme ile uygulamalı deneyimin dengeli bir şekilde paylaştırıldığı geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.
iş ve yaşam dengesi

Bütünsel Sağlık konusunda dünyadaki lider eğitim kurumlarından olan Chopra Center tarafından kurgulanmış olan, Chopra Center Eğitmenlerinden Ebru Şinik liderliğinde verilen Bütünsel Sağlık, Farkındalık ve Denge Programlarımız, katılımcılara yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen oldukça etkili çözümler sunmaktadır.

İş & Yaşam Dengesi programlarımız neticesinde daha iyi, daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yaşama adım atacaksınız.
Ebru Şinik Kurumsal Wellbeing Semineri

Tüm eğitimlerin, Chopra Center Meditasyon ve Ayurveda Fakülteleri ülkemizdeki tek Eğitmeni olan Ebru Şinik tarafından verildiği Yükselen Çağ Kurumsal Seminer Paketlerine ek olarak, ihtiyaca yönelik Özel Paket Programları da hazırlanmaktadır.

Yükselen Çağ Welbeing Akademi uzman eğitmenleri tarafından verilen "Kurumsal Wellbeing ve İş & Yaşam Dengesi" eğitimleriyle ilgili detaylar için Akademi web sitesini ziyaret edebilir veya Eğitim Müdürlüğümüz ile iletişime geçebilirsiniz:

bilgi@yukselencag.com