EBRU ŞİNİK

BÜTÜNSEL SAĞLIK ve AYURVEDİK YAŞAM DANIŞMANI

Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı | Chopra Center Perfect Health Instructor

Dünyadaki en saygın kişisel dönüşüm ve farkındalık merkezlerinden biri olan, Dr. Deepak Chopra tarafından California’da kurulmuş bulunan “Chopra Center” Ayurveda ile Meditasyon Bölümleri Eğitmenlerinden olan Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusudur.

“Nefeste Saklı Hayat” ve “Bütünsel Detoks Önerileri” isimli iki kitabı yanısıra “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si de olan Şinik, Yükselen Çağ Bütünsel Sağlık, Mutluluk ve Güzellik Serisi’ne ait kitaplarını yılda bir veya iki defa olacak şekilde çıkarmaktadır.

“Mind-Body Medicine” (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini yaratan Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde de meditasyon eğitimi veren yegane kişilerdendir.

Ebru Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” ve “Daha İyi Yaşamak İçin” sloganları çerçevesinde “Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, daha mutlu, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik uygulamalarını paylaşmaktadır.

Ayurvedik Yaşam & Wellbeing Hakkında Bireysel ve Kurumsal Hizmetlerimize ait diğer web sitelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;