Wellaging

Ebru Şinik Wellbeing Seminerleri

WELLAGING

YAŞLANMA SÜRECİNİ YAVAŞLATIN, SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞ ALIN!

Dünyada hızla yükselen bir trend olan well-aging, yani “İyi Yaş Alma” veya “Sağlıklı ve Mutlu Yaş Alma” olarak çevirebileceğimiz bu terim, kronolojik yaşımız yükselirken kendimizi bütünsel olarak mutlu, sağlıklı, iyi, enerjik ve dengede hissetmemizi ifade etmektedir.

Ayurvedik Beslenme
Bilimadamları sağlıklı, zinde, enerjik ve mutlu bir şekilde, yaşlanma emarelerine kapılmadan yaş almanın temelinin “Yaşam Tarzımız” olduğunu belirtmektedir. 3500 yıllık Ayurvedik Tıp metinlerinin yanısıra klasik batı tıbbı da insanoğlunun kendi kendini şifalandırma yetenekleri ile donatıldığının üstünü çizmektedir. Epigenetik bilimine göre de yaşam tarzımız sağlığın, beden - zihin dengesinin en önemli belirleyicisidir.

Yani daha iyi ve daha mutlu olmak tamamen kendi seçimlerimize bağlıdır. Demek ki gündelik yaşamımızda bedenimiz ve zihnimiz için yapacağımız bilinçli seçimler aracılığı ile “Sağlıklı ve İyi Yaş Alma Süreci”mizi başlatmak ve devam ettirmek tamamen bizim kontrolümüzdedir.

Sağlığı kaybetmeden önce sağlığı korumanın önemini kavramak ve bu doğrultuda bir yaşam tarzı tesis etmeyi amaçlamak uzun yıllar boyunca Sağlıklı Yaş Almayı da beraberinde getirir.

Oslo Üniversitesi Kanser Araştırmaları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fahri Saatçioğlu, gündelik rutinlerin genlerimiz üzerindeki etkilerini klinik araştırma neticeleri çerçevesinde anlatıyor;

Well-Aging sürecinizi başlatmak üzere Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi çatısı altında düzenlenen bilimsel bazlı eğitimler ve zengin uygulamalar içeren Grup Seminerlerimize katılabilir ve/veya Şahsa Özel Danışmanlık alabilirsiniz.

Ayurvedik Beslenme

Well-Aging Sürecinize rehberlik edecek olan Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri e-kitabını hemen şimdi satın alarak, PC, tablet veya cep telefonunuza indirebilir ve daha sağlıklı ve mutlu yaş alma sürecinizi başlatabilirsiniz

HEMEN SATIN AL
 

Grup Semineri detayları için tıklayınız:

YÜKSELEN ÇAĞ GRUP SEMİNER TAKVİMİ